Το Grand Prix του Μονακό για την Formula 1 είναι κάθε χρόνο μια πασαρέλα διασημοτήτων, καθώς όλοι οι celebrities θέλουν να περάσουν από τα πάντοκς των ομάδων και να φωτογραφηθούν, κλέβοντας λίγη από τη λάμψη των οδηγών.
![F1 Grand Prix Monaco Έμιλι Ραταίκόφσκι](https://www.topgeargreece.gr/Content/ImagesDatabase/1e/1e6239fe39f948db8fac7f10b529d620.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Φέτος βέβαια κανείς δεν θα μπορούσε να κλέψει την λάμψη του Charles Leclerc, όμως ήταν εκεί και η Έμιλι Ραταϊκόφσκι που φροντίζει να είναι πάντα προκλητική και λαμπερή από μόνη της.
![F1 Grand Prix Monaco Έμιλι Ραταίκόφσκι](https://www.topgeargreece.gr/Content/ImagesDatabase/ab/ab9c30b19f074aae8940906a05b17945.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Το διάσημο μοντέλο και influencer που συνηθίζει να προκαλεί με τις φωτογραφίσεις της και με τις εμφανίσεις της γενικώς, δεν παρέλειψε να το κάνει ούτε στον αγώνα της Formula 1, όπου εμφανίστηκε με ένα σύνολο αγωνιστικών προδιαγραφών, φτιαγμένο για να υπερτονίσει το στυλ της.
![F1 Grand Prix Monaco Έμιλι Ραταίκόφσκι](https://www.topgeargreece.gr/Content/ImagesDatabase/85/85663ce6c2b54edc80438f515bfcc864.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Για την ακρίβεια συνδύασε μπικίνι με τον αριθμό 71 σε αγωνιστική γραφή με μια παντελόνα με αυτοκινητικά decals και δερμάτινο μπουφάν, επίσης αγωνιστικού στυλ, όλα δημιουργίες της πιο πρόσφατης collection Miss Gia Racing, από το αυστραλιανό online κατάστημα Gia.
![F1 Grand Prix Monaco Peggy Gou](https://www.topgeargreece.gr/Content/ImagesDatabase/ed/ed80b53adc3a40438f78a2d7f6e322fe.jpg?v=1&cropxunits=426&cropyunits=532&crop=2%2C140%2C426%2C532&maxwidth=820&)
H Ραταϊκόφσκι ωστόσο δεν ήταν η μοναδική εξέχουσα παρουσία στα πάντοκς του Πριγκιπάτου. Γούρι στην Ferrari έφερε η Peggy Gou, DJ και influencer με μερικά εκατομμύρια ακόλουθους, η οποία έπαιξε και μουσική στο περιθώριο του αγώνα αλλά και σε νυχτερινό club στην πόλη του Μόντε Κάρλο.
![F1 Grand Prix Monaco Tony Parker](https://www.topgeargreece.gr/Content/ImagesDatabase/23/23c43896a8ee486b8f6c8d874f88e0db.jpg?v=1&maxwidth=820&)
Παράλληλα διάφοροι αθλητές ήταν παρόντες, όπως κάθε χρόνο, όπως ο Tony Parker με την οικογένειά του βρέθηκαν μεταξύ των θεατών του αγώνα και φυσικά ο Κίλιαν Εμπαπέ που έδωσε και την κaρό σημαία στον νικητή.
![F1 Grand Prix Monaco Κίλιαν Εμπαπέ](https://www.topgeargreece.gr/Content/ImagesDatabase/92/929c4bdc367d48518e5ee875ff02fba3.jpg?v=1&maxwidth=650&)